facebook
×
mielno
MIELNO.COM – Internetowy Informator
Dodaj obiekt
do naszej bazy
B2-royal park

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

    Mielno Atrakcje turystyczne

    Polecane

    Park Linowy TUKAN w Mielnie

    Kinga: 605-767-022
    Park Linowy TUKAN w Mielnie

    Park Linowy Tukan to świetna propozycja dla rodzin z dziećmi i osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Położony 5 minut od centrum Mielna, niedaleko plaży, oferuje dorosłym i dzieciom ponad 110 atrakcji na 7 zróżnicowanych trasach. Bezpieczeństwo zabawy gwarantuje profesjonalna ekipa instruktorów oraz obowiązkowy trening z zakresu technik asekuracji na jednej z dwóch tras szkoleniowych Parku.

    Wyniki wyszukiwania
    Wesołe Miasteczko FAMILY PARK Mielno

    Ponad 50 lat temu powstało w nadmorskim kurorcie - Mielno, Wesołe Miasteczko. Stworzyli je ludzie z pasją i wizją. Poświecili oni każdą chwilę na realizację swoich marzeń. Obecnie Miasteczko czynne jest w sezonie codziennie od godz. 10:00 aż do ostatniego klienta.

    Klub Morski TRAMP

    +48 94 318 93 33
    Klub Morski TRAMP

    Przystań jachtowa Klubu Morskiego TRAMP znajduje się przy ulicy Chrobrego 32 w miejscowości Mielno, nad jeziorem Jamno. Stanowi ją kilkuhektarowy obszar. Znajduje się tam kilka pomostów przy jednym z nich, w okresie od połowy maja do połowy września, stacjonuje pasażerski stateczek "Mila", posiadający 60 miejsc, którym można się wybrać na rejs po jeziorze. Jest tu również kuter ratunkowy "Jamno".