facebook
×
mielno
MIELNO.COM – Internetowy Informator

Mielno » noclegi

Hotele w Mielnie są obiektami, które funkcjonują przez cały rok kalendarzowy. Pomimo iż nie jest to najbardziej dominująca kategoria noclegów to ich aktualna oferta jest dość bogata. Oferta noclegu w hotelach jest skierowana zarówno do wczasowiczów, którzy spędzają w Mielnie bardzo krótki czas jak i dłuższe urlopy. Hotele zapewniają prócz podstawowych usług, również szereg dodatkowych opcji, np. możliwość organizacji konferencji, bankietów czy dodatkową infrastrukturę służącą rekreacji.

Polecane

Hotele

DWOREK MORSKI

+48 94 316 61 34
DWOREK MORSKI

Doskonale wyposażony Hotel Dworek Morski SPA & Wellness spełni oczekiwania tych gości, którzy cenią sobie komfort, eleganckie otoczenie ,dobrą kuchnię ,miłą i serdeczną atmosferę. Dla Państwa wygody serwujemy wyśmienite posiłki w formie bufetu szwedzkiego lub a’la karta (również dania specjalne np. bezglutenowe)

ROYAL PARK Hotel & SPA

+48 94 310 84 80
ROYAL PARK Hotel & SPA

Royal Park Hotel SPA położony 11 km od centrum Koszalina to luksusowy hotel w Mielnie i kompleks wypoczynkowy zlokalizowany nad Morzem Bałtyckim w jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Komfortowy Hotel , stylowa restauracja, Instytut SPA & Wellness oraz Centrum Konferencyjne otwarte są dla Państwa przez cały rok. Zapraszamy Gości do niezwykłego, urokliwego miejsca nad morzem, gdzie atmosfera pozytywnie wpływa na doskonałe samopoczucie, zdrowie oraz urodę.

Hotele

BRYDAR

+48 94 318 95 11
BRYDAR

Brydar to spokojna przystań po trudach wakacyjnych podróży. Jeżeli szukacie Państwo pewnego schronienia, gwarantującego europejski standard usług, trafiliście dobrze! Jeżeli szukacie Państwo pewnego schronienia, gwarantującego europejski standard usług, noclegu w Mielnie, to zapraszamy na wakacje w Mielnie do 0biekcie Brydar będącego spokojna przystanią po trudach wakacyjnych podróży

Hotel Emocja SPA

+48 94 318 09 90
Hotel Emocja SPA

Chcesz spędzić weekend w SPA? A może szukasz wypoczynku dla seniorów nad morzem lub miejsca idealnego na pobyt z dziećmi? Jeżeli tak, zapraszamy do naszego wspaniałego Hotelu*** Emocja SPA. Nasz obiekt przystosowany jest również do organizacji imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, konferencji.

Hotel - Restauracja MEDUZA

+48 94 348 08 90
Hotel - Restauracja MEDUZA

Hotel położony jest w Mielnie, bezpośrednio przy plaży, na początku nadmorskiej promenady. Mieści się w zabytkowym budynku utrzymanym w stylu szwajcarskiego renesansu.