facebook
×
mielno
MIELNO.COM – Internetowy Informator
B1-royal park

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Mielno Restauracje/Bary

  Wyniki wyszukiwania

  Restauracja BIAŁA DAMA

  +48 602 141 312
  Restauracja BIAŁA DAMA

  Nowoczesna, urządzona w jasnych barwach restauracja Biała Dama to prawdziwe serce obiektu MARINA MIELNO. Niebanalny wystrój nawiązuje do skandynawskiego designu i zaskakuje oryginalnym wyglądem. Każdy detal jest dopasowany do całości tak, że miejsce to jest przytulne i ciepłe sprawiając wrażenie bytności w zaciszu domowego ogniska. Dania serwowane są zawsze ze świeżych produktów, robione na miejscu w chwili zamówienia – tak aby zagwarantować kuchnię na najwyższym poziomie, w doskonałym smaku, zadowalającą podniebienia największych smakoszy.

  DUNE Restaurant

  +48 501 870 858
  DUNE Restaurant

  Restauracja bazuje na świeżych produktach pochodzących od lokalnych dostawców, wzbogaconych w razie potrzeby o te eksportowane z berlińskiego Frisch Paradise. Najistotniejszą wartością jest najwyższa jakość wszystkich pozycji menu. Restauracja nie używa surowców z chemicznymi ulepszaczami, produktów głęboko mrożonych i innych, które maskują smak prawdziwej kuchni. Stosuje tradycyjne metody, takie jak: marynowanie, peklowanie, fermentację czy opalanie dymem. Stara się wydobyć z dań esencję ich smaku i zapachu. Nie zamyka się jednak na nowoczesne techniki: sous vide, pracę nad daniami przy użyciu ciekłego azotu czy inne nowatorskie metody obróbki.

  Kuchenka Polska

  +48 500 131 827
  Kuchenka Polska

  Kuchenka Polska zapewnia kulinarny powrót do tradycyjnych dań kuchni polskiej. W oparciu o możliwości jakie daje region,zapewnia wspaniały smak świeżej ryby grillowanej czy pieczonej w piecu,domowych pieczeni mięsnych, tradycyjnych polskich pierogów i wielu tradycyjnych potraw z których słynie kuchnia polska. W Kuchence Polskiej jest możliwość zorganizowania imprez rodzinnych do 25 osób. Lokal czynny jest w godzinach 12:00 - 22:00

  PROMENADA MIELNO

  +48 94 123 45 67
  PROMENADA MIELNO

  Najlepsze jedzenie w promieniu 15 mil morskich. Dlatego przyjeżdża do nas wuchta wiaruchny z Pyrlandii.

  Restauracja MEDUZA

  +48 94 348 08 90 wew
  Restauracja MEDUZA

  Panoramiczna, oszklona restauracja z widokiem na morze i wyjątkowym wystrojem sali może pomieścić do 100 osób. Czynna w godzinach 10-22 a w okresie od czerwca do września do 23.00. Serwuje dania kuchni europejskiej i francuskiej. Poza sezonem zimowym przy restauracji funkcjonują tarasy zewnętrzne z widokiem na morze: taras północny – na promenadzie, południowo-zachodni – ogrzewany taras zewnętrzny i taras widokowy nad restauracją.

  Bar WRÓBLÓWKA

  +48 607 460 080
  Bar WRÓBLÓWKA

  Bar poleca: Lunche Obiady Kawa Napoje