facebook
×
mielno
MIELNO.COM – Internetowy Informator
Dodaj obiekt
do naszej bazy
B2-royal park

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Aktualności

  • Już po raz 17-ty do Mielna zawita Międzynarodowy Zlot Morsów. W programie imprezy coroczna wspólna kąpiel w Bałtyku, parada morsów oraz Wielki Bal. Ponadto kąpiele w baliach i saunach, balia party pod gwiazdami, śluby morsów, pasowanie na morsa, turniej mrozoodpornych, mistrzostwa biegów po plaży, biesiady. Więcej na stronie: www.zlotmorsow.mielno.pl więcej»

  • Pożegnanie sezonu letniego a w nim wiele atrakcji dla dzieci, turniej dla mieszkańców oraz zabawa taneczna przy muzyce na żywo. Gwiazdą wieczoru będzie Zespół Classic, a na koniec niebo nad Mielnem rozświetli pokaz sztucznych ogni. Miejsce imprezy: parking przy Polo Markecie w Mielnie. więcej»

  • Na terenie całej gminy Mielno przeprowadzone zostaną eliminacje karaoke. Wyłonieni w ten sposób finaliści odbędą profesjonalne warsztaty, aby na koniec zaśpiewać w koncercie na deptaku w Mielnie. Oceniać ich występy będzie jury, w skład którego wejdą przedstawiciele gminy Mielno oraz członkowie Zespołu Łzy. Ten znany polski zespół wystąpi dla wszystkich na zakończenie imprezy. Koncert finałowy rozpocznie się o godz....więcej»

  • Wielki Dzień Pszczół zawita w tym roku do Mielna! Organizatorzy, we współpracy z Urzędem Miejskim w Mielnie, zachęcają do obchodów tego dnia wszystkich mieszkańców oraz turystów. Zapraszamy rodziny, grupy przyjaciół i osoby indywidualne 9 sierpnia (piątek) do namiotu startowego przy ul. Kościuszki (deptak), wejście od ul. Chrobrego, w godzinach 15.00-19.00. Uczestnicy wezmą udział w terenowej grze edukacyjnej, w trakcie...więcej»

  • W ramach imprezy "AMERICAN DREAM SPEŁNIA SIĘ W MIELNIE", która odbędzie się na placu przy Polo Markecie wystąpi Sławomir Zapała ze swoim znanym hitem "Miłość w Zakopanem". Oprócz showmana na scenie pojawi się również zespół Hot Lips oraz zdobywa III miejsca w mieleńskim konkursie Karaoke Super Star. Ponadto pojawi się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, m.in. stare samochody, dmuchańce, food...więcej»

  • W ramach imprezy odbędą się konkurencje sportowe dla traktorzystów, rajd po plaży oraz tradycyjna parada na trasie Łazy-Mielno-Łazy. Przewidziane są także atrakcje dla osób zwiedzających. Dodatkową atrakcją będą stare samochody oraz występ kabaretu 4 Fala. Stare auta również wyruszą w rajd po całej gminie tak aby w każdej nadmorskiej miejscowości zorganizować powitanie lata. Źródło: www.mielno.pl Więcej na...więcej»

  • Na uczestników Pucharu Polski NORDIC WALKING czekają 3 dystanse: półmaraton, 10km, 5km. START imprezy godz: 9:00 na deptaku przy ulicy Kościuszki. W programie imprezy m.in. animacje dla dzieci oraz rozgrzewka dla zawodników. Gość specjalny imprezy - Justyna Kowalczyk. więcej»

  • Burmistrz Mielna oraz  Centrum Kultury w Mielnie zapraszają w dniach 8-10 lutego na 16. Międzynarodowy Zlot Morsów. W programie imprezy wielka parada ulicami Mielna, pasowanie na morsa, śluby morsów, wspólna kąpiel w Bałtyku, kąpiele w baliach i saunach, animacje, gry zabawy, biegi,wielki bal morsów. Więcej informacji na stronie www.zlotmorsow.mielno.pl więcej»

  • Pokaz fajerwerków o północy i powitanie Nowego Roku na deptaku przy ul. Kościuszki poprzedzony zostanie grą DJ-a ( godz.18:00 - 21:00), koncertem zespołów SAX& DECKS ( godz. 21:00 - 22:30) oraz KOMBI ( godz. 22:30 - 24:00). więcej»

  • W piątek 06 lipca o godz. 19:00 na deptaku przy ul. Kościuszki w Mielnie odbędzie sie koncert Kamila Bednarka. Impreza w ramach Mieleńskiego Lata Artystycznego, którego organizatorem jest miasto Mielno. więcej»

  • Wystartowała rejestracja na V Międzynarodowy Zlot Starych Traktorów i Maszyn Rolniczych w Łazach. Impreza rozpocznie się w czwartek i potrwa przez 4 dni. W programie m.in. gry i konkursy dla uczestników zlotu m.in. wyścigi o Puchar Sołtysa Ciągników i Maszyn, traktorowy armagedon, wybory super traktorów, przejazdy po plaży przy zachodzie słońca, otwarcie sezonu letniego w Łazach, grill integracyjny z grami i zabawami...więcej»

  • Już drugi rok z rzędu Mielno będzie inaugurowało ogólnopolski cykl imprez pod nazwą Puchar Polski Nordic Walking. Dzięki różnym kategoriom wiekowym i trzem dystansom (5 km, 10 km oraz 21,1 km) udział w imprezie mogą wziąć profesjonaliści ale także amatorzy. Oprócz ogromnej satysfakcji brania udziału w pucharze dla startujących przewidziane są atrakcyjne nagrody. Program imprezy:  Miejsce: Mielno, plac przy ul....więcej»

  • XV Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie wystartuje już 09 lutego i przez cały weekend będzie serwował wiele atrakcji dla uczestników i obserwatorów zimowych kąpieli w morzu. W programie imprezy m.in.  balie i sauny,  wieczór integracyjny, pałac ślubów,  animacje na plaży, aktywności sportowe, jubileuszowy panel dyskusyjny „Morsy to My!”, konferencja „Morsować czy nie morsować?”, ...więcej»

  • MIELEŃSKIE LATO ARTYSTYCZNE - SIERPIEŃ 2017 więcej»

  • MIELEŃSKIE LATO ARTYSTYCZNE - LIPIEC 2017 to bogaty program imprez, który powstał we współpracy z mieszkańcami, działaczami społecznymi oraz samorządowcami. więcej»

  • W związku z Międzynarodowym Dniem Jogi na plaży w Mielnie o godz. 17:00 odbędą się bezpłatne plenerowe sesje jogi z profesjonalnym trenerem.  więcej»

  • W sobotę 24 czerwca od godz. 17:00 na terenie Klubu Morskiego " TRAMP" w Mielnie rozpocznie się POWITANIE LATA wraz z Nocą Świętojańską. Fire Show, koncert zespołu BOOGIE BOYS, puszczanie wianków, zabawy i gry dla dzieci i całej rodziny to tylko niektóre z atrakcji, które będą czekać na Państwa. więcej»

  • Zarząd Osiedla Unieście zaprasza na festyn Familiada, który odbędzie się 17 czerwca 2017r.  przy ul. Morskiej na placu przy kościele parafialnym. Start godz.: 10:00, finał godz. 20:00 W programie m.in.: msza, kiermasz lokalnych smakołyków, występy artystyczne z udziałem dzieci z terenu gminy Mielno, loteria fantowa. Wstęp bezpłatny. więcej»

  • IV Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych

   Stowarzyszenie "Kocham Polski Bałtyk" wraz z Sołtysem Sołectwa Łazy zapraszają na IV. Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych, który odbędzie się w dniach od 16-18 czerwca w Łazach. Źródło: www.zlot.lazynadmorzem.pl więcej»

  • Gmina Mielno zaprasza na pierwszą imprezę paralotniową nad polskim morzem "POLATANE MIELNO", która rozpocznie się w sobotę 10 czerwca o godz. 10:00 w Niegoszczu na trasie Chłopy - Sarbinowo. Event potrwa dwa dni a organizatorzy oprócz atrakcji na niebie zapowiadają też konkursy z nagrodami dla dzieci, oraz pokazy statyczne sprzętu paralotniowego. Do wygrania 20 lotów widokowych w tandemie. więcej»

  • Fundacja "Regnum vegetabileza" zaprasza na I. Zjazd Miłośników Bylin w Mielnie, który odbędzie się w sobotę 03 czerwca w Albatros Medical SPA w Mielnie. Konferencja jest pod honorowym patronatem Burmistrz Miasta Mielno oraz Dyrektora Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska z Warszawy. Źródło: www.regnumvegetabile.pl   więcej»

  • W dniach od 02 do 04 czerwca na plaży głównej ( wejście od ul. Piastów) rozgrywany będzie turniej plażowej piłki ręcznej PGNiG Summer Superliga 2017. W programie imprezy m .in. PGNiG Summer Camp dla dzieci, turniej dla dzieci, mecz pokazowy reprezentacji Polski, mecze eliminacyjne i mecz finałowy. więcej»

  • W dniach 26 maja - 1 czerwca odbędzie się XXIII. edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2017. Największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana w ramach IX. Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Źródło: www.mielno.pl   więcej»

  • Koszalińskie Stowarzyszenie Rowerowe oraz Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie zaprasza na 5. Rowerowy Rajd Pielęgniarek i Położnych pod patronatem honorowym Burmistrza Mielna. Start o godz. 9:00 z placu pod Amfiteatrem w Koszalinie - meta w Mielnie. Trasa liczy ok. 40km Rajd zakończy się ogniskiem w Mielnie. Więcej informacji na stronie www.roweriakoszalin.pl więcej»

  • Majówka z gitarą w Mielnie. W dniach od 01.05 do 03.05.2017 r. do miasta zawita po raz pierwszy Bałtycki Festiwal Gitary Elektrycznej. To pierwsza i jedyna tego typu impreza w tej skali w Polsce, adresowana wyłącznie do dzieci i młodzieży do lat 18-tu ! Bałtycki Festiwal Gitary Elektrycznej to święto wyjątkowego instrumentu, odbywające się w niezwykłej scenerii Mierzei Jamneńskiej, integrujące i kształtujące artystycznie...więcej»

  • Inauguracja Pucharu Polski "Bałtycki Tour Nordic Walking" rozegrana zostanie 29 kwietnia 2017 roku na 3 dystansach 5,10 i 21km, w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej, z podziałem na płeć i w różnych kategoriach wiekowych. Uczestnicy będą rywalizowali o punkty do klasyfikacji generalnej. Na tych, którzy nie mają ochoty się ścigać, czeka natomiast rajd rekreacyjny na dystansie 5 km. Wszystkie trasy będą...więcej»

  • Z okazji zbliżającego się święta Dnia Kobiet,  Medical SPA Unitral w Mielnie zaprasza wszystkie panie na wyjątkowy wieczór z seansami naparowymi, pellingiem solnym, open barem, cateringiem a także gościem specjalnym! Koszt imprezy to 120zł/os. Każda z Pań będzie mogła skorzystać z rezerwacji pokoju. Ilość miejsc ograniczona! Rezerwacja: Kontakt tel: 94 316 83 70 lub 71, +48 669 09 03 80, 696 052 659 Kontakt...więcej»

  • 14. MIĘDZYNARODOWY ZIMOWY ZLOT MORSÓW- MIELNO 2017

   Już po raz czternasty Mielno będzie gościć miłośników zimowych kąpieli w morzu z kraju i zagranicy. Oczywiście oprócz morskich kąpieli na uczestników czekać będzie mnóstwo innych atrakcji, m.in. kąpiel w baliach i sauna dla Morsów (przy pomniku Morsa), Wioska Morsowa (deptak przy Kościuszki), w Pałacu Ślubów (ul. Chrobrego 3) na ślubnym kobiercu stana morsowi nowożeńcy, aktywności sportowe (deptak przy Kościuszki),...więcej»

  • Koncert Sylwestrowy

   Z pewnością po raz pierwszy Mielno tak uroczyście przywita Nowy Rok!!! A wszystko to za sprawą nadania praw miejskich w dniu 01 stycznia 2017. To przełomowy moment dla tego wyjątkowego miejsca. Z nadzieją patrzymy na nowy rozdział, który otwiera się przed Mielnem. Wielkie świętowanie rozpocznie się o godz. 22:00 na deptaku przy ul. Kościuszki. Zagrają zespoły Soleo i MIG. W programie również pokaz laserów i wspólne...więcej»

  • Weekend przygód z klockami LEGO w Atrium Koszalin

   Już w najbliższy weekend, tj. 10-11 września centrum handlowe Atrium Koszalin zapewni rozrywkę i niezapomniane wrażenia wszystkim fanom rozpoznawanej na całym świecie marki LEGO. Każdy będzie mógł przenieść się do niezwykłej krainy słynnych bohaterów wraz z nową serią LEGO® NEXO KNIGHTS™. więcej»

  • Festiwal Super Star 2016 to warsztaty, na których będzie można nabyć wiedzę m.in. o technikach pracy z mikrofonem, o świadomości scenicznej,  wymowie angielskiej, dykcji, budowaniu pewności siebie, budowaniu pewności scenicznej budowaniu pewności ruchowej, budowaniu pewności głosowej, oswajaniu stresu związanego ze sceną kontakcie z publicznością, emocjach w piosence i wszystkim innym, co jest związane z byciem na...więcej»

  • Zawody Pucharowe w Kiteboardingu - miejsce: plaża w Mielnie, od ul. Orła Białego – główny organizator – Kitemielno. więcej»

  • Miejsce imprezy: deptak mieleński przy ul. Kościuszki godz. 15:00 więcej»

  • Na plaży głównej w Mielnie przez dwa dni gościc będzie z wieloma atrakcjami Projekt Plaża TVN więcej»

  • Uwaga prawdziwa gratka dla fanów MTV Warsaw Shore! Jak wynika z informacji podanych na stronie internetowej MTV Polska, 01 lipca mają ruszyć  w Mielnie zdjęcia do kolejnej letniej edycji tego popularnego reality show. Ekipa spędzi w Mielnie dwa tygodnie, bawiąc się w tamtejszych klubach. Zatem pierwsza połowa lipca w Mielnie zapowiada się bardzo gorąco!  Relacja z Summer Camp'u ma pojawić się w jesiennej ramówce MTV...więcej»