facebook
×
mielno
MIELNO.COM – Internetowy Informator

Aktualności

  • HIPPIEZA Mielno Festival 2022 to 3-dniowe święto różnorodnej muzyki. Na uczestników imprezy czekają koncerty wielu artystów, m.in.: SZYMI SZYMS, IGO, MERY SPOLSKY, SIDNEY POLAK, RALPH KAMINSKI, PRO8L3M, BOKKA, VELLOW, FISZ EMADE TWORZYWO, NOSOWSKA, TYMEK, KAYAH. Główna lokalizacja festiwalu to Stadion Miejski Saturn w Mielnie, który sąsiaduje z plażą. Dodatkowo w całym Mielnie pojawi się kilka stref festiwalowych z dodatkowymi...więcej»

  • Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "SYRENA" zaprasza na Wielkanoc nad morzem. W ofercie świątecznej są 3 noclegi w komfortowych pokojach z całodziennym wyżywieniem, menu wielkanocne, świąteczna niespodzianka, rodzinne malowaniem jajek , zdobienie koszyczków oraz konkurs na najpiękniejszą pisankę, uroczyste święcenie pokarmów w Wielką Sobotę, 1 zabieg medyczny przysługujący osobom dorosłym do wyboru z wykluczeniem masaży...więcej»

  • Miesiąc marzec to w Hotelu Royal Park wyjątkowy czas dla kobiet. W tym okresie, dla pań i ich współtowarzyszy, hotel oferuje wyjątkowy pakiet SPA,  który obejmuje m.in. noclegi ze śniadaniem (min. 2 noce), obiadokolację serwowaną (napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne), zaproszenie na zabiegi SPA & Wellness w cenie pakietu (dla osób dorosłych). Dostępność pakietu: od 01.03.2022 r. do 13.03.2022 r. więcej»

  • Walentynki w BALTIVIA Sea Resort **** zapowiadają się niezwykle romantycznie z kolacją przy lampce wina w Restauracji z widokiem na morze, koncertem na żywo, śniadaniami dla dwojga podawanymi w formie bufetu szwedzkiego w Restauracji Baltivia, możliwość korzystania z basenu z łaźnią parową, sauną fińską, natryskiem wrażeń i jacuzzi.     więcej»

  • Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie wystartuje 10 lutego 2022r. i potrwa 4 dni gromadząc entuzjastów zimnej kąpieli. Bedzie to wyjątkowy zlot bo obejmie aż dwie Wielkie Kąpiele.W planie imprezy pojawią się stałe punkty, tj. Pałac Ślubów, Turniej Mrozoodpornych oraz Morsowej Stefy Chillout (balie i sauny przy plaży). W związku z obostrzeniami covidowymi pod znakiem zapytania pozostaje gwóźdź eventu, czyli Wielki Bal Morsów, który wcześniej...więcej»

  • Gmina Mielno, Centrum Kultury w Mielnie oraz DJ Maciej Wowk zapraszają do powitania nowego roku w rytmie lat 80-tych. Na widzów poza świetną muzyką czeka masa atrakcji, które uświetnią  wszystkim ten wyjątkowy dzień. W programie: - świetna muzyka, - laser show, - konkursy dla publiczności, - wspólne świętowanie 5-lecia miasta Mielna. 31.12.2021-01.01.2022, godz. 21:00-2:00, deptak przy ulicy Kościuszki w Mielnie, wstęp...więcej»